foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

W związku z organizacją XXXVI Ogólnopolskich Dni Pszczelarza / XIX Dolnośląskiego Święta Miodu i Wina informujemy, iż na czas w/w imprezy droga wojewódzka nr 328 w Przemkowie będzie zamknięta od zjazdu na przystanek autobusowy zlokalizowany na ul. Szprotawskiej (za sklepem Biedronka) aż do skrzyżowania ul. Zamkowej z drogą powiatową nr P1183D. Objazd drogi wojewódzkiej nr 328 odbywać się będzie przez ul. Kamienną, ul. ks. Jana Skiby, ul. Lipową oraz ul. Plac Targowy.

Regulamin udziału w Dolnośląskim Święcie Miodu i Wina w Przemkowie w zakresie sprzedaży produktów pszczelich, win isprzętu pszczelarskiego

XVIII Dolnośląskie Święto Miodu i Wina za nami. To kolejna edycja święta, która pomimo deszczowej pogody, cieszyła się dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności, pszczelarzy, sportowców, zaproszonych gości i turystów z całego regionu, a nawet odległych zakątków Polski. Odwiedzili nas przede wszystkim miłośnicy miodów i wszelkich wyrobów pochodzących z pasiek, także tych leczniczych, miodów pitnych, polskich win i różnorodnych produktów lokalnych.

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2018 Przemków Rights Reserved.